Vítám Vás na stránkách mého kosmetického salónu.

Kosmetické služby poskytuji již od roku 1992. Při své práci využívám kromě dlouholetých zkušeností i moderní kosmetické postupy a ošetření.

Mým hlavním cílem je udržet pleť co nejdéle zdravou, krásnou a v dokonalé kondici. Poskytuji různé druhy kosmetické péče. Kromě klasických technik a postupů využívám též nejrůznějších přístrojových ošetření. Spolupracuji s celou řadou předních kosmetických značek. Mým hlavním partnerem je luxusní francouzská značka Mary Cohr, jejíž kosmetika splňuje veškeré požadavky na péči o jakoukoli pleť. Kombinací produktů Mary Cohr a speciálního přístroje Catio Vital Lift, který umožňuje stimulaci obličejových svalů a ionizaci, lze dosáhnout výjimečných výsledků.

Dále používám kosmetiku značky Malu Wilz, která je jedinečná svými dokonale vytvořenými programy klasických ošetření pleti,  neméně kvalitní produkty španělské značky Keenwell, výhradně bylinnou českou kosmetiku Nobilis Tilia a další českou značku Nafigate, která je poměrně mladá, ale přišla s unikátní novinkou, a to použitím nanovláken v péči o pleť.

Kosmetické produkty všech výše uvedených výrobců pro péči o obličej a celé tělo, včetně dekorativní kosmetiky Malu Wilz a Keenwell, lze zakoupit přímo u mě v salonu. .

DANA BENEŠOVÁ