Vítám Vás na stránkách mého kosmetického salónu.

Kosmetické služby poskytuji již od roku 1992. Při své práci využívám kromě dlouholetých zkušeností i moderní kosmetické postupy a ošetření.

Mým hlavním cílem je udržet pleť co nejdéle zdravou, krásnou a v dokonalé kondici. Poskytuji různé druhy kosmetické péče. Kromě klasických technik a postupů využívám též nejrůznějších přístrojových ošetření. Spolupracuji s celou řadou předních kosmetických značek. Mým hlavním partnerem je luxusní francouzská značka Mary Cohr, jejíž kosmetika splňuje veškeré požadavky na péči o jakoukoli pleť. Kombinací produktů Mary Cohr a speciálního přístroje Catio Vital Lift, který umožňuje stimulaci obličejových svalů a ionizaci, lze dosáhnout výjimečných výsledků.

Dále používám kosmetiku značky Malu Wilz, která je jedinečná svými dokonale vytvořenými programy klasických ošetření pleti, výhradně bylinnou českou kosmetiku Nobilis Tilia a další českou značku Nafigate, která je poměrně mladá, ale přišla s unikátní novinkou, a to použitím nanovláken v péči o pleť.

Kosmetické produkty všech výše uvedených výrobců pro péči o obličej a celé tělo, včetně dekorativní kosmetiky Malu Wilz, lze zakoupit přímo u mě v salonu.

DANA BENEŠOVÁ