Novinky 2023

Největší letošní novinka mezi produkty je vysoce účinné hydratační bio-sérum určené pro profesionály v kosmetických salonech, ale také pro domácí použití. Funguje jako první pomoc pro vysušenou až velmi vysušenou pleť. Sérum působí na několika tkáňových úrovních a mimo hloubkové regenerace pokožky zvládne i korekci vrásek a lifting obličeje. 

Je vyráběno šetrnou metodou (za studena) v těch nejpřísnějších hygienických a technologických podmínkách v České Republice. Neobsahuje alkohol, syntetickou parfemaci, silikony ani syntetická barviva. 

Novinkou roku 2023 je také spolupráce s firmou Slevert Thermal. Tato profesionální kosmetická značka je zastoupena v mnoha prestižních kosmetických salonech po celém světě. Nyní se i Vy můžete těšit na profesionální ošetření i přední produkty této španělské značky.

Novinky roku 2021

V roce 2021 salón navázal spolupráci se značkou N-Medical, která se specializuje na produkty pro estetickou medicínu a korektivní dermatologii. Suroviny firma nakupuje po celém světě tak, aby jejich produkty byly špičkou ve své kategorii. Samotná výroba pak probíhá v České Republice. Nyní je zakoupíte i v salónu.

Hyaluron N-Medical

Nejčistší možná forma kyseliny ve formě doplňku stravy. Tento produkt je vyrobený ze 100 % čisté bioaktivní kyseliny hyaluronové. Obsahuje velmi vysokou koncentraci farmaceuticky zpracované kyseliny hyaluronové o různých molekulových hmotnostech, což zajišťuje maximální vstřebatelnost a účinek. 


Elastys C-C

Jde o přípravek pro krásnou a elastickou pleť, který díky francouzskému vysoce purifikovanému kolagenu a cereálním ceramidům s Oxy-Protect komplexem napomáhá v boji proti vráskám a suché pokožce.

Elastin N-Medical

Tento doplněk stravy je první originální produkt, který obsahuje přírodní hydrolyzovaný bioaktivní elastin. Elastin je vhodný pro podporu elasticity. Elastin je určen ke každodennímu užívání. Je vhodný do kombinace s produktem Hyaluron (kyselinou hyaluronovou pro vnitřní užívání) i kolageny.