Novinky roku 2021

V roce 2021 salón navázal spolupráci se značkou N-Medical, která se specializuje na produkty pro estetickou medicínu a korektivní dermatologii. Suroviny firma nakupuje po celém světě tak, aby jejich produkty byly špičkou ve své kategorii. Samotná výroba pak probíhá v České Republice. Nyní je zakoupíte i v salónu.

Hyaluron N-Medical

Nejčistší možná forma kyseliny ve formě doplňku stravy. Tento produkt je vyrobený ze 100 % čisté bioaktivní kyseliny hyaluronové. Obsahuje velmi vysokou koncentraci farmaceuticky zpracované kyseliny hyaluronové o různých molekulových hmotnostech, což zajišťuje maximální vstřebatelnost a účinek. 


Elastys C-C

Jde o přípravek pro krásnou a elastickou pleť, který díky francouzskému vysoce purifikovanému kolagenu a cereálním ceramidům s Oxy-Protect komplexem napomáhá v boji proti vráskám a suché pokožce.

Elastin N-Medical

Tento doplněk stravy je první originální produkt, který obsahuje přírodní hydrolyzovaný bioaktivní elastin. Elastin je vhodný pro podporu elasticity. Elastin je určen ke každodennímu užívání. Je vhodný do kombinace s produktem Hyaluron (kyselinou hyaluronovou pro vnitřní užívání) i kolageny.